25 stycznia obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Babci i Dzień Dziadka. Był to  niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków, pełne radosnych uśmiechów, wzruszeń i łez. W życiu i serduszku każdego dziecka, dziadkowie zajmują szczególne miejsce, bo kto  pocieszy, najczulej przytuli, znajdzie radę na każde zmartwienie, upiecze szarlotkę, u kogo są najcudowniejsze wakacje i święta?
Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały specjalny program artystyczny:  recytowały  okolicznościowe wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły, wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność za ich trud i oddanie. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały również dla swoich ukochanych dziadków  drobny upominek.
Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy  dużo zdrowia, pomyślności, samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

W tym miesiącu swoje urodzinki obchodziła Julka. Naszej kochanej solenizantce jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

W tygodniu przed świętami do naszej grupy chodziło tylko kilka osób, ale to nie przeszkodziło nam w organizacji wigilijnego obiadku i słodkiego poczęstunku. No i oczywiście pod choinką też coś dla nas było ... Wesołych Świąt ...

W pewien grudniowy poniedziałek spotkaliśmy się razem z naszymi rodzicami i rodzeństwem na plastycznych warsztatach świątecznych. Naszym zadaniem było wykonanie eko ozdoby świątecznej. I choć frekwencja była dosyć mała i tak super spędziliśmy czas ... Ten magiczny czas ...

W naszej grupie pachnie już świętami ... Mamy choinkę, rozmawiamy na temat świąt ... No i dekorujemy słodkie pierniczki ...