W tym miesiącu swoje urodzinki obchodziliStasiu i Fabian. Naszym kochanym solenizantom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

Nasza grupa pewnego dnia zabrała się za pracę w przedszkolnym ogródku. Posialiśmy kwiatki wabiące motyle:) Wszystko oczywiście należycie podlaliśmy i teraz będziemy obserwować czy kwiatki wyrosną. Mamy nadzieję, że tak ... :) 

W tym miesiącu swoje urodzinki obchodzili Wojtek, Makar, Lilka i Antek. Naszym kochanym solenizantom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego J

W naszej grupie również wspólnie zjedliśmy wielkanocne śniadanko, które przygotowały nam nasze panie kucharki. Następnie udaliśmy się do ogródka przedszkolnego w celu poszukiwania świątecznych prezencików. No i oczywiście czekały tam na nas ukryte za drzewami i krzewami paczuszki z niespodziankami. Wesołych Świąt życzy wszystkim grupa "Jaskółki" z Paniami. 

Jaskółki postanowiły założyć w sali swój „Wiosenny ogródek”. Wszyscy zamienili się w małych ogrodników. Dzieci przygotowały wszystkie potrzebne narzędzia do pracy imogły samodzielnie wysiać nasiona owsa do doniczek a następnie podlać ziarenka. Z wcześniejszych zajęć dzieci wiedziały, że do rozwoju roślin niezbędne są woda i słońce, więc doniczki z roślinkami postawiły na parapecie, żeby słońce przyspieszyło kiełkowanie roślin. Codziennie będziemy pielęgnować nasze ogródki.