Kochane dzieci, bardzo serdecznie witamy Was w naszym przedszkolu! Bardzo się cieszymy, że dołączyliście do grona naszych przedszkolaków i w tym roku, jako trzylatki, będziecie Wróbelkami.  Oto nasze pierwsze wyjście na spacer do ogródka przedszkolnego, zabawy w piaskownicy i wspólnie spędzony czas w sali przedszkolnej.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom Leona, którzy ufundowali dla naszej sali piękny, nowy dywan.  W imieniu dzieci bardzo dziękujemy!!!

Ten wyjątkowy dla wszystkich przedszkolaków dzień przypada 20 września. Kochane dzieci, życzymy Wam, aby każdy dzień w przedszkolu przynosił Wam uśmiech na twarzy, był okazją do poznawania świata, radości i wspólnej zabawy z kolegami!!!!

W ramach działań związanych z Tygodniem Zrównoważonego Transportu, który trwał od 15 do 22 września nasze Wróbelki poznały pierwsze zasady poruszania się po jezdni i przejściu dla pieszych. Wykonały również prace plastyczne związane z tym tematem a także  budowały z klocków trasy i auta.