,,Dzień Przedszkolaka to ważna sprawa,
wtedy Was czeka dobra zabawa,
chociaż w przedszkolu codziennie przygoda,
to dziś panuje wyjątkowa zgoda.
Całej grupie składamy życzenia,
wszystkim przedszkolakom życzymy powodzenia!"

Witamy Was drogie trzylatki w naszym przedszkolu. Nazywamy się Wróbelki i jesteśmy najmłodszymi przedszkolakami. Nasza grupa to 25 wyjątkowych, ciekawych świata i nowych przygód dzieci.
Życzymy Wam pięknych chwil w gronie naszej przedszkolnej społeczności oraz  wspaniałych przyjaźni.
Poniżej przedstawiamy zdjęcia z naszego pierwszego pobytu w piaskownicy, gdzie super się bawiliśmy!!!

15 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień kropki.  Celem tego dnia  jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze zabawy wypełnione były kolorowymi kropkami. Dostrzegaliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi.
Bawiliśmy się super!!!

Ostatnio swoje URODZINKI obchodzili: Dawidek i Franek.
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka i super przygód w przedszkolu!!!