23 września 2020 r.  zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyła się impreza "Powitanie Jesieni", gdyż tego dnia kończy się astronomiczne lato, a zaczyna się kolejna pora roku - jesień.
Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o dwóch porach roku - lecie i jesieni, integrowanie się dzieci, a przede wszystkim wspaniała zabawa.
Zaraz po śniadaniu przyszła do nas Pani Jesień, która dzisiaj zaczęła swoje panowanie. Weszła z wielkim koszem pełnym darów: jabłek, orzechów, kasztanów… oraz pędzlem, którym zaczęła już malować świat na jesienne barwy.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Święto to zostało ustanowione, aby podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Dzień ten ma także dostarczyć dzieciom kolejnych okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. U nas w Przedszkolu obchodziliśmy  go w  dniu 21 września,  na dzieci z tej okazji  czekało wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez Panie.

Dzieci uwielbiają zabawę pod gołym niebem. Szaleństwa na świeżym powietrzu „Ciuchci” są nie tylko świetną zabawą, ale też prawdziwą nauką. Plac zabaw jest dla dzieci miejscem codziennej zabawy podejmowanej indywidualnie  lub wspólnie z rówieśnikami. Jest dla nich też źródłem radości, relaksu, odpoczynku, nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód. Przez zabawę na placu zabaw ćwiczymy wiele umiejętności, które przydadzą się przez wiele następnych lat. Tak więc korzystając z ładnej pogody Wróbelki  bawiły się na placu zabaw.