Tak bawiliśmy się obchodząc Dzień Pluszowego Misia. To święto przypada zawsze 25 listopada. My w tym roku bawiliśmy się dzień później.

W niedzielę 15 listopada swoje urodzinki obchodził Tymon. Sto lat!!!! Tymek wszystkiego najlepszego, niech się spełnią Twoje marzenia!!!

W piątek 13 listopada swoje urodzinki obchodził Janek a w czwartek 19 listopada świętowała Basia A. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!!!! Sto lat!!!!

Tym razem przedszkolaki za pomocą Bum Bum Rurek zagrały melodię do piosenki "Mam chusteczkę haftowaną".  Inspiracją do stworzenia melodii był pokolorowany przez dzieci kwiat, którego płatki odpowiadały określonym dźwiękom gamy.

We wtorek 20 października Natalia skończyła 6 lat. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie Natalko, spełnienia wszystkich marzeń, uśmiechu na twarzy!!!