W poniedziałek 27 marca  odwiedził nas tata Mateusza, który, zaangażował? całą grupę Jastrzębi do pracy przy skręcaniu regału na książki. Dzieci z dużym zapałem uczestniczyły w pracach montażowych. Dzięki projektu regału wykonanego przez P. Kasprzaka nasze przedszkole będzie mogło poszerzyć ofertę promowania czytelnictwa wśród najmłodszych pt. - Wędrująca książka.
Za co Bardzo Dziękuję ❤

Jastrzębie postanowiły założyć w sali swój „Wiosenny ogródek”. Wszyscy zamienili się w małych ogrodników. Dzieci przygotowały wszystkie potrzebne narzędzia do pracy imogły samodzielnie wysiać nasiona owsa do doniczek a następnie podlać ziarenka. Z wcześniejszych zajęć dzieci wiedziały, że do rozwoju roślin niezbędne są woda i słońce, więc doniczki z roślinkami postawiły na parapecie, żeby słońce przyspieszyło kiełkowanie roślin. Codziennie będziemy pielęgnować nasze ogródki. 

⚘️⚘️⚘️⚘️Z okazji Dnia Kobiet⚘️⚘️⚘️⚘️ Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i radości, by w każdym dniu uśmiech na twarzy Wam gościł ❤W dniu 20.01.2023 r. dzieci z grupy „Jastrzębie” zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków. Dzieci przygotowały dla nich specjalny program artystyczny – „Jasełka”, recytowały swoje kwestie, śpiewały piosenki i prezentowały swoje układy taneczne. Niejednej babci i dziadkowi łezka kręciła się w oku. Po występie na dziadków czekał słodki poczęstunek, gdzie razem ze swoimi wnukami mogli wspólnie spędzić miło czas. To był wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń, uśmiechu, radości i dumy.

W czwartek 8 listopada nasza grupa wybrała się na wycieczkę  do Poczty Polskiej, która mieści się przy ul. Sikorskiego. Podczas której dzieci miały okazję poznania jak  funkcjonuje w/w instytucja, poznania ciekawej historii powstania poczty. Co stało się jej symbolem i dlaczego oraz  zapoznały się z pracą listonosza oraz pracownika Poczty?✉️.