Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 3

Na ten dzień przedszkolaki czekały z ogromnymi emocjami i radością a także z odrobiną niepewności…. Mikołaj odwiedził również naszą grupę.  Orły już od jakiegoś czasu przygotowywały się do tej wizyty. Kilka dni wcześniej otrzymały od Mikołaja list, w którym była prośba o wykonanie kalendarza adwentowego. Dzieci spełniły prośbę Mikołaja i wspólnie przygotowały taki kalendarz. Podczas spotkania z Mikołajem przedszkolaki zaśpiewały i zagrały a wyjątkowy gość wręczył dzieciom upominki. 

Tradycyjnie, jak co roku, obchodzimy w naszym przedszkolu andrzejki. Do naszej grupy zawitała wróżka Małgorzata, która dzięki swoim czarodziejskim mocom przepowiedziała naszym przedszkolakom przyszłość. Oczywiście nie zabrakło wróżb mówiących o szybkim wyjściu za mąż i przyszłym zawodzie. Dzieci zawsze reagują na takie wydarzenia pozytywnymi emocjami i tak też było w tym przypadku. 

W czwartek 31 października w całym naszym przedszkolu zrobiło się pomarańczowo. Nasza grupa również przyłączyła się do tej zabawy. Mieliśmy także jednego aniołka….

Przedszkolaki najpierw dowiedziały się o zastosowaniu dyni i porównywały różne okazy tego warzywa. Następnie odbyły się konkurencje z udziałem dyni, dzieci wykonały prace plastyczną i zasiadły do wspólnego słodkiego poczęstunku. Dziękujemy mamie Weroniki za pyszne babeczki a Basi Sz. i Mikołajowi za słodycze. 

"W ten wrześniowy dzień ponury,
niech rozproszą się te chmury.
Bo dziś zacne mamy święto
i wesoło ma być - wiem to!"
W poniedziałek 23 września obchodziliśmy w całym naszym przedszkolu Światowy Dzień Przedszkolaka, który przypada 20 września. W naszej grupie był to dzień spędzony na sportowo. Konkurencje sprawnościowe i zręcznościowe przyniosły Orłom wiele satysfakcji i radości. Były także wspólne zdjęcia i tym razem zdrowy, owocowy poczęstunek.