Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Grupa III - Orły
W czwartek 31 października w całym naszym przedszkolu zrobiło się pomarańczowo. Nasza grupa również przyłączyła się do tej zabawy. Mieliśmy także jednego aniołka….

Przedszkolaki najpierw dowiedziały się o zastosowaniu dyni i porównywały różne okazy tego warzywa. Następnie odbyły się konkurencje z udziałem dyni, dzieci wykonały prace plastyczną i zasiadły do wspólnego słodkiego poczęstunku. Dziękujemy mamie Weroniki za pyszne babeczki a Basi Sz. i Mikołajowi za słodycze. 

"W ten wrześniowy dzień ponury,
niech rozproszą się te chmury.
Bo dziś zacne mamy święto
i wesoło ma być - wiem to!"
W poniedziałek 23 września obchodziliśmy w całym naszym przedszkolu Światowy Dzień Przedszkolaka, który przypada 20 września. W naszej grupie był to dzień spędzony na sportowo. Konkurencje sprawnościowe i zręcznościowe przyniosły Orłom wiele satysfakcji i radości. Były także wspólne zdjęcia i tym razem zdrowy, owocowy poczęstunek.