Grupa III - Orły
W czwartek 31 października w całym naszym przedszkolu zrobiło się pomarańczowo. Nasza grupa również przyłączyła się do tej zabawy. Mieliśmy także jednego aniołka….

Przedszkolaki najpierw dowiedziały się o zastosowaniu dyni i porównywały różne okazy tego warzywa. Następnie odbyły się konkurencje z udziałem dyni, dzieci wykonały prace plastyczną i zasiadły do wspólnego słodkiego poczęstunku. Dziękujemy mamie Weroniki za pyszne babeczki a Basi Sz. i Mikołajowi za słodycze.

"W ten wrześniowy dzień ponury,
niech rozproszą się te chmury.
Bo dziś zacne mamy święto
i wesoło ma być - wiem to!"
W poniedziałek 23 września obchodziliśmy w całym naszym przedszkolu Światowy Dzień Przedszkolaka, który przypada 20 września. W naszej grupie był to dzień spędzony na sportowo. Konkurencje sprawnościowe i zręcznościowe przyniosły Orłom wiele satysfakcji i radości. Były także wspólne zdjęcia i tym razem zdrowy, owocowy poczęstunek.