Dnia 12. 03. 2024 r do naszego przedszkola przyszła Pani, która pokazała nam ciekawe rzeczy. Samodzielnie wykonywaliśmy różne eksperymenty np. kolorowa chmurka czy samodzielnie zrobiony wulkan. Była fajna zabawa.

W  dniu 08.03.2024 nasza grupa świętowała Dzień Kobiet. Z tej okazji mali mężczyźni przygotowali niespodzianki dla swoich koleżanek z grupy oraz dla pani dyrektor i wszystkich pracowników przedszkola.
Chłopcy z uśmiechem na twarzy złożyli życzenia i wręczyli upominki oraz zaprosili dziewczynki do wspólnego poczęstunku. Mali dżentelmeni przez cały dzień starali się być mili i uprzejmi. Do pań uśmiechali się promiennie i starali się nie psocić.  Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci z naszej grupy założyły hodowlę owsa. Poznały kolejne etapy siania zboża, porównywały wygląd różnych nasion, a następnie samodzielnie zasiały owies. Teraz codziennie obserwują i podlewają swoją roślinkę.

"Zima, zima za oknami
Bawcie się dzieciaki z nami"

Wykorzystując słoneczną, zimową aurę przedszkolaki korzystają z uroków zimy w  ogrodzie przedszkolnym. Dzieci ubrane w ciepłe kombinezony aktywnie spędzają czas na świeżym powietrzu. Z zapałem lepią bałwany, robią "orzełki" na śniegu, zjeżdżają na sankach i wspaniale się wspólnie bawią. Uśmiechy na twarzy i radosne okrzyki towarzyszą dzieciom przez cały czas pobytu na świeżym powietrzu.