"Posypały się listeczki dookoła.
To już jesień te listeczki
z wiatrem woła.
Opadnijcie moje złote i czerwone,
jestem jesień przyszłam tutaj,
w waszą stronę.
Lecą liście, lecą z klonu i kasztana.
Będą z liści bukieciki złote
dla nas.
Nazbieramy, postawimy na stoliku.
Będzie radość z tych pachnących
bukiecików."

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jak co roku obchodzony jest 20 września. Nasza grupa świętowała w poniedziałek 21 września. Ten dzień dostarczył dzieciom okazję do zabawy i czerpania radości z bycia przedszkolakiem.

W piątek 18 września swoje urodzinki świętowała Jagódka. Życzymy Tobie dużo uśmiechu, zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat!!!!

W środę 9 września swoje urodzinki świętował Mikołaj. Życzymy Tobie mnóstwo radości i uśmiechu, zdrówka i spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń!!! Sto lat!!!

Po bardzo długiej przewie witamy wszystkie przedszkolaki w nowej grupie "Jastrzębie" Życzymy, aby pobyt w naszym przedszkolu przyniósł Wam wiele radości i okazji do wszechstronnego rozwoju swoich talentów i umiejętności!!!