Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Dnia 7 czerwca w grupa  ,,Sokoły" zaprosiła swoich najbliższych na Dzień Rodzinki. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się tańce, inscenizacja, wiersze, piosenka podkreślająca rolę rodziny w życiu dzieci oraz konkursy dla dzieci i rodziców. Na koniec zaproszono zebranych gości  na słodki poczęstunek. Niespodzianką  dla rodziców i dzieci były upominki. Był to radosny i   pełen uśmiechu czas spędzony w wielkiej przedszkolnej rodzinie. 

Wycieczka do ,,Szumi Boru'' była kolejną przygodą dla dzieci z naszej grupy. Czwartego czerwca przedszkolaki odwiedziły Centrum Leśnej Przygody. Mieliśmy okazję obcować z przyrodą i jej urokami. Dzięki Panu leśniczemu nasza wyprawa stała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Las okazał się miejscem pełnym niespodzianek i dał nam możliwość obcowania z jego mieszkańcami oraz okazami przyrodniczymi. 

Zabawy oraz atrakcje na świeżym powietrzu dopełnił piknik z ogniskiem, na którym zajadaliśmy kiełbaski. W drodze powrotnej dzieciom dopisywały humory a na buziach widniał uśmiech. 

Dnia 31 maja odbył się oczekiwany Dzień Dziecka w grupie ,,Sokoły". Wszyscy z radością przybyliśmy do przedszkola w tym dniu. Pogoda dopisywała. Na boisku przedszkolnym, już od rana czekało na nas moc atrakcji. Był zamek dmuchany, zabawy z chustą, konkurencje sportowe, lody, popcorn oraz wata cukrowa. Fajnie bawiliśmy się z kolegami i koleżankami na świeżym powietrzu. Na koniec dnia każde dziecko otrzymało książeczkę. 

,,Pisanki, pisanki jajka malowane
nie ma Wielkanocy bez barwnych pisanek.
Pisanki, pisanki jajka kolorowe
na nich malowane bajki pisankowe".
17 kwietnia to szczególny dzień. W tym dniu wszystkie dzieci z naszej grupy udały się na plac zabaw i  poszukiwały  prezentów od Zająca. Radości było bardzo dużo gdyż dzieci znalazły upominki. Dziękujemy Zajączku.
WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

"Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

A ty zapamiętaj sobie

- dzisiaj właśnie jest Dzień Kobiet!"

Tak właśnie obchodziliśmy święto dziewczynek w naszej grupie....