W czwartek 31.10.2019 r. odbyło się w naszej grupie „Sokoły” święto Wesołej Dyni. Był słodki poczęstunek, wspólna zabawa a przede wszystkim fantastyczne stroje pomarańczowo – dyniowe. Dzieci wykonały ciekawe rysunki dyni oraz dynię z pomarańczowego balona.

24.10.2019 r. grupa IV „Sokoły” wzięła udział w akcji MEN „Przedszkole pamięta”. W tym dniu odwiedziliśmy Pomnik Orląt Lwowskich, zgłębiliśmy jego historię oraz zapaliliśmy znicz dla oddania czci poległym harcerzom.

23 września br. grupa IV „Sokoły” świętowała Dzień Przedszkolaka. Tego dnia dzieciom towarzyszyły: śpiew, taniec i zabawa a całości dopełnił słodki poczęstunek oraz okolicznościowe upominki. Było super!