Sokoły odwiedziły Szkołę Tenisa ziemnego przy ul. Roosevelta- Laubitza w Gnieźnie. Pod okiem profesjonalistów dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowych. Trenerzy zaangażowali przedszkolaków do ćwiczeń i zabaw z rakietami i piłeczkami. Gry zespołowe i indywidualne podejście to jeden z atutów tego miejsca, dzięki czemu ten dzień był wyjątkowy, za co serdecznie dziękujemy!


Urodziny to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka. W miesiącu maju obchodzimy urodziny, jak zawsze, bardzo uroczyście. Solenizanci zostali koronowani  na Królową Dnia lub Króla Dnia piękną złota koroną. Otrzymali prezenty, życzenia od dzieci, a także śpiewaliśmy naszym solenizantom „sto lat”. Wspólnie się bawimy przy muzyce, a solenizanci częstowali wszystkich słodyczami.

„Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam

Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam …

A kto?

MARCELIKA, MARCIN, JAŚ I NADIA

To nasi majowi solenizanci, których mocno ściskamy i życzymy wielu prezentów.

W miesiącu kwietniu urodzinki w naszej grupie obchodzili: Kate i Jakub . Naszym solenizantom życzymy wszystkiego najlepszego, fajnych przyjaciół i super zabawy w przedszkoli. STO LAT!!!

W kwietniu urodzinki obchodziła Paulinka. Naszej solenizantce życzymy wszystkiego najlepszego, fajnych przyjaciół i super zabawy w przedszkolu. STO LAT!!!

Grupa Sokoły zwiedziła Teatr Fredry w Gnieźnie oraz uczestniczyła w warsztatach aktorskich. Dzieci widziały teatr od strony widowni, zajrzały za kulisy i wystąpiły na scenie wcielając się w role różnych zwierząt.