20 września obchodziliśmy wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci – ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKA.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,

że kiedy 20 września  zbliża się,

od najmłodszego, aż po starszaka,

wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka.”

Życzymy wszystkim dzieciom dużo radości i uśmiechu każdego dnia!!!

15 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kropki - to święto kreatywności , odwagi i zabawy. W tym dniu dzieci brały udział w różnych zabawach ( plastycznych, ruchowych, rytmicznych), które pomagają im odkrywać talenty.

W połowie września  dołączyliśmy do Ogólnopolskiej Akcji Sprzątania Świata, pod hasłem ,,Myślę więc nie śmiecę". W akcji tej chodzi by nie śmiecić i poprawnie segregować odpady. Nie śmiecąc dbamy o nasze wspólne i przyszłych pokoleń zdrowie.
,,Sokoły" przystąpiły do akcji i zbierały śmieci w ogrodzie przedszkolnym. Były zaopatrzone we worki do śmieci i jednorazowe rękawiczki. 5,6- latki już wiedzą, że niszcząc naturę niszczymy siebie. To było pouczające zajęcie.

Witamy po wakacjach wszystkie dzieci w grupie ,,Sokoły". Witamy przede wszystkim nowe dzieci, które po raz pierwszy  przybyły do przedszkola. Życzymy wszystkim udanej zabawy, nauki, świetnych kolegów i koleżanek, dużo uśmiechu i radości:)
Witamy  także Rodziców dzieci.