Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4

"Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

A ty zapamiętaj sobie

- dzisiaj właśnie jest Dzień Kobiet!"

Tak właśnie obchodziliśmy święto dziewczynek w naszej grupie....

W minionym tygodniu poznawaliśmy znaczenie przysłowia "Bez pracy nie ma kołaczy" w związku z realizacją innowacji pt. "Przysłowia polskie a budowanie systemu wartości". Aby dokładniej zrozumieć sens zawarty w przytoczonym przysłowiu, wybraliśmy się na wycieczkę do szewca. 
Pan Wojtek, który jest szewcem, pokazał dzieciom swój warsztat i narzędzia, którymi się posługuje. Przedszkolaki dowiedziały się również jak dawniej produkowano obuwie.
Dzieciom zostało uświadomione, że ciężką pracą, chęcią i zaangażowaniem można w życiu wiele osiągnąć. 
Dziękujemy Panu Wojtkowi za spotkanie i pokazanie dzieciom na czym polega praca szewca.
W czwartek 14 lutego przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta.  Dużo pozytywnych emocji towarzyszyło temu spotkaniu. Chłopcy i dziewczynki bardzo długo czekały na ten dzień i rzetelnie się do niego przygotowały. Wzruszeni dziadkowie z dumą podziwiali występy swoich wnucząt i bili brawa za wierszyki, tańce i piosenki. 

Dziś wyjątkowy dzień w naszym przedszkolu. Tuż po Jasełka odbyła się u Sokołów   Wigilia. Wszystkie dzieci, panie podzieliły się opłatkiem życząc sobie wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Miłym i oczekiwanym momentem była wizyta Gwiazdora, który przyniósł worek pełen prezentów. Dziękujemy Gwiazdorku!!!!!
                                                                                
                                                WESOŁYCH,  PEŁNYCH RADOŚCI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

Okres przed Świętami Bożego Narodzenia to czas porządków i świątecznych przygotowań. Dzieci z grupy Sokoły w tym tygodniu przygotowywały się do świąt i samodzielnie dekorowały pierniki lukrem i posypką owocową. Ze smakiem spożywały pierniczki. Troszeczkę pierniczków zostawiliśmy na przedszkolną Wigilię:)