Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

Chłopcy złożyli dziewczynkom życzenia i wręczyli upominki. Postarali się aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym dla swoich koleżanek.

Z okazji dnia Babci i Dziadka nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie dla wyjątkowych gości. Dzieci recytowały wierszyki przeplatane piosenkami i tańcem.  Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.
Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od Swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!!!

20 grudnia odbyła się w naszym przedszkolu Wigilia. Po obejrzeniu Jasełki  w wykonaniu starszaków, wróciliśmy do naszej sali na wspólny poczęstunek i składanie życzeń a pod choinką czekały na dzieci prezenty od Gwiazdora.
Życzymy aby  Święta Bożego Narodzenia były pełne ciepła, miłości i spokoju.
Niech każda chwila spędzona z bliskimi będzie niezapomniana, a Nowy Rok przyniesie same szczęśliwe dni...

19 grudnia odbyły się w naszej grupie warsztaty dla dzieci i rodziców o tematyce świątecznej.
Mogliśmy poczuć magię zbliżających się Świąt poprzez zaprezentowany przez dzieci występ oraz wspólne spędzanie czasu na dekorowaniu pierniczków, malowaniu bombek oraz  stroików i innych ozdób świątecznych.
To było super spotkanie, które wprowadziło nas w magiczny klimat Bożego Narodzenia.
Dziękujemy mamie Filipka i Kajtka  za pyszne pierniczki  i inne słodkości oraz mamie Rysia za przygotowanie drewnianych ozdób.