Było nam ogromnie miło, po raz pierwszy, gościć w naszym przedszkolu kochane babcie i drogich dziadków z okazji ich święta. To wyjątkowe spotkanie odbyło się w poniedziałek 23 stycznia. Przedszkolaki, najpiękniej jak potrafiły, pokazały swoje umiejętności w tańcach, piosenkach i wierszykach. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występ swoich wnucząt. 

W piątek 9 grudnia czekała na nas wyśmienita zabawa podczas dekorowania pierniczków, które podczas naszej grupowej wigilii będą na świątecznym stole. Oczywiście po skończonej pracy przedszkolaki mogły oblizać paluszki :-) 

We wtorek 6 grudnia w przedszkolu pojawił się wyjątkowy gość. Podekscytowane i trochę przejęte sytuacją przedszkolaki, z uśmiechem na twarzy przywitały w swojej sali Świętego Mikołaja. Zaśpiewały i zagrały na instrumentach dla Niego piosenkę "Szczęśliwy dzień". 
Dziękujemy za prezenty! 

W piątek 2 grudnia w naszej grupie odbyły się pierwsze warsztaty, na których gościliśmy naszych Rodziców. Przedszkolaki razem ze swoimi najbliższymi wykonali piękne dekoracje na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Świąteczną atmosferę poprzedził występ dzieci, które pięknie zaśpiewały, zatańczyły i zagrały na instrumentach do świątecznej i zimowej muzyki. 

W środę 30 listopada odbyły się w naszej grupie andrzejki. Przedszkolaki wywróżyły sobie przyszłość lejąc wosk i uczestnicząc w zabawach.