Grupa II - Kukułki

30 września obchodziliśmy w naszej grupie święto chłopców. Dziewczynki złożyły swoim kolegom piękne życzenia oraz wręczyły im upominki.

Uczciliśmy ten wyjątkowy dzień wspólnymi zabawami muzyczno - ruchowymi na dywanie oraz konkursami.

Nie zabrakło niespodzianek a także ulubionego przez dzieci poczęstunku przy stolikach.

BAWILIŚMY SIĘ SUPER!!!

W minionym tygodniu rozmawialiśmy o owocach i warzywach a zwłaszcza o ich  właściwościach odżywczych nieocenionych dla naszego zdrowia. Przedszkolaki samodzielnie wykonały pyszne desery owocowe, które kosztowały z apetytem. Zadanie to bardzo przypadło do gustu naszym milusińskim i sprawiło im wiele frajdy.
"Pokochaj jesień"

Spróbuj pokochać jesień
z niesamowitymi urokami
Spójrz ile piękna niesie
obdarzając nas nowymi dniami.
Wieczór szybciej nastaje
słońce też znika wcześniej niż latem
Lecz nowe daje
chwile spokoju - skorzystaj zatem.

,,Kukułki" powitały już jesień. Swoją radość z nowej pory roku wyraziły w pięknych pracach plastycznych, które są przepełnione jesiennymi barwami oraz inwencją twórczą przedszkolaków.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka."

23 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. To wyjątkowe święto uczciliśmy poprzez wspólne gry i zabawy, konkursy, tańce oraz  poczęstunek przy stolikach. Każde dziecko otrzymało tego dnia balonik, czapeczkę oraz słodki upominek.