W tym roku szkolnym nasza grupa realizowała projekt "Zabawa Sztuką" - jest to Ogólnopolski Projekt Edukacyjny, którego celem jest propagowanie sztuki w korelacji z kompetencjami kluczowymi oraz zgodnie z założeniami pedagogiki freblowskiej. W projekcie stawia się na proces twórczy, rozwój kreatywności i pomysłowości dzieci. Grupa "Wróbelki" wykonała m.in. następujące zadania projektowe : "Magiczne drzewo", "Zakręcony obraz", "Kij deszczowy" a wspólnie z rodzicami na festynie przedszkolnym - "Działamy!" oraz na spotkaniu z okazji Dnia Mamy i Taty - "Pole kwiatów". Realizacja tych zadań to była super zabawa!!!

W tym wspaniałym dniu życzymy Tobie byś była zawsze uśmiechnięta, a słoneczko świeciło tylko dla Ciebie. Dużo radości i spełnienia marzeń :))

Mama ... Tata ... - najpiękniejsze słowa świata ...

W naszej grupie jednym z tematów kompleksowych był temat poświęcony bezpieczeństwu. Gościliśmy wtedy Panów Policjantów, Pana Ratownika Medycznego i Straż Pożarną. Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o swoje bezpieczeństwo i jak szybko wezwać pomoc w sytuacji niebezpieczeństwa.