Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 1

 

8 marca w naszej grupie obchodziliśmy święto dziewczynek. Chłopcy wręczyli naszym małym kobietkom upominki a potem czas upłynął nam na wesołej zabawie!!!

 

 

,, Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

A ty zapamiętaj sobie

- dzisiaj właśnie jest Dzień Kobiet!”


         ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

 

14 lutego obchodziliśmy w naszej grupie WALENTYNKI.

Kolorem dominującym była czerwień, bawiliśmy się w rytmach muzyki disco, malowaliśmy serduszkowe kwiatki.

Życzymy dzieciom i Rodzicom, by dzień okazywania sympatii, przyjaźni i życzliwości trwał przez cały rok.


6 lutego zaprosiliśmy do przedszkola wyjątkowych gości – nasze babcie  i dziadków. Przedszkolaki zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością swoje umiejętności wokalno – taneczne a recytowane przez nie wierszyki wywołały niejedną łezkę w oczach dziadków.

Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role oraz złożyli życzenia czcigodnym gościom  i wręczyli im upominki. To spotkanie na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Słowa uznania i podziękowania należą się również Rodzicom, którzy zadbali o słodki poczęstunek tego dnia.

DziękujemyJak co roku w magicznym przedświątecznym czasie spotkaliśmy się najpierw, aby wspólnie z wszystkimi przedszkolakami obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci z gr 3 a następnie już w swojej grupie złożyliśmy sobie życzenia i zasiedliśmy do wspólnego stołu. Oczywiści odwiedził nas Gwiazdor i przyniósł prezenty. 
"Niechaj ziemię rozśpiewa kolęda,
Każdy dom i każdego z nas,
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe Święta
Niosą wszystkim betlejemski blask"  

30 listopada odbyła się w naszej grupie zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. W magicznym nastroju łowiliśmy rybki z przepowiedniami, laliśmy wosk odgadując i nazywając powstałe kształty. Nasze Andrzejki były pełne radości i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni. Po andrzejkowych zabawach i tańcach przyszedł czas na małe słodkości dla wszystkich dzieci.