Głównym celem ekologiczno-plastycznego projektu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury!” jest kształtowanie postaw proekologicznych, pobudzanie kreatywności dzieci oraz zapoznanie z ideą zero waste. Nasza grupa zaczęła realizację projektu od wykonania dwóch zadań: "Bąbelkowe dzieła sztuki - Jesienne drzewa" oraz "Przyrodnicze obrazki".

W czwartek 30 września wszyscy chłopcy obchodzili swoje święto. Dla naszych Wróbelków przygotowaliśmy małe upominki, które wręczały dziewczynki. Wszystkiego najlepszego!!!!

Podczas realizacji tematu kompleksowego "Owoce" nasze Wróbelki wykonały pyszne owocowe szaszłyki z owoców, które najbardziej lubią. Próbowały również nowych owocowych smaków.

W miesiącu wrześniu w naszej grupie swoje trzecie urodzinki obchodził Nataniel.

"Uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i pyszności.
Przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych.
Uśmiechu wesołego i
wszystkiego najlepszego!"

Kochane dzieci, bardzo serdecznie witamy Was w naszym przedszkolu! Bardzo się cieszymy, że dołączyliście do grona naszych przedszkolaków i w tym roku, jako trzylatki, będziecie Wróbelkami.  Oto nasze pierwsze wyjście na spacer do ogródka przedszkolnego, zabawy w piaskownicy i wspólnie spędzony czas w sali przedszkolnej.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom Leona, którzy ufundowali dla naszej sali piękny, nowy dywan.  W imieniu dzieci bardzo dziękujemy!!!