Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 2

"Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

A ty zapamiętaj sobie

- dzisiaj właśnie jest Dzień Kobiet!"

Tak właśnie obchodziliśmy święto dziewczynek w naszej grupie....

W minionym tygodniu poznawaliśmy znaczenie przysłowia "Bez pracy nie ma kołaczy" w związku z realizacją innowacji pt. "Przysłowia polskie a budowanie systemu wartości". Aby dokładniej zrozumieć sens zawarty w przytoczonym przysłowiu, wybraliśmy się na wycieczkę do szewca. 
Pan Wojtek, który jest szewcem, pokazał dzieciom swój warsztat i narzędzia, którymi się posługuje. Przedszkolaki dowiedziały się również jak dawniej produkowano obuwie. 
Dzieciom zostało uświadomione, że ciężką pracą, chęcią i zaangażowaniem można w życiu wiele osiągnąć. 
Dziękujemy Panu Wojtkowi za spotkanie i pokazanie dzieciom na czym polega praca szewca. 

W poniedziałek 25 lutego odbyło się w naszej grupie zajęcie otwarte dla rodziców na temat dokarmiania ptaków zimą. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy podczas zajęć dydaktycznych, wspólnej zabawy. Nasi goście również czynnie uczestniczyli w kilku zabawach oraz przygotowali dla dzieci krótkie przedstawienie.
Wszystkim rodzicom, którzy mieli czas i ochotę serdecznie dziękujemy za przybycie i zaangażowanie. 

W piątek 15 lutego przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Chłopcy i dziewczynki bardzo długo czekały na ten dzień i rzetelnie się do niego przygotowały. Dużo pozytywnych emocji towarzyszyło temu spotkaniu. Wzruszeni dziadkowie z dumą podziwiali występy swoich wnucząt i bili brawa za przepiękne stroje, wierszyki, tańce i piosenki. Tradycyjne laurki i pyszne torty uwieńczyły wspólne spotkanie. 

 
"To właśnie tego wieczoru
Od bardzo wielu wieków
Pod dachem tkliwej kolędy
Bóg rodzi się w człowieku" 

Niech ta magiczna moc wigilijnego 
wieczoru przyniesie Wam spokój i radość,
A każda chwila świąt Bożego Narodzenia
niech żyje własnym pięknem.....