Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 2

We wtorek 4 czerwca nasza grupa wybrała się na wycieczkę w obrębie Nadleśnictwa Czerniejewo, do Centrum Leśnej Przygody "Szumi Bór". Przedszkolaki w atrakcyjny sposób poznały pracę leśnika oraz zwierzęta i rośliny naszych lasów. Wędrówka ścieżką edukacyjną zapewniła dzieciom bezpośredni kontakt z przyrodą. Były także swobodne zabawy z piłką, chustą animacyjną oraz pyszne kiełbaski z ogniska. Pełni wrażeń i bardzo zadowoleni wróciliśmy do przedszkola. 

Zbliżające się Święta Wielkanocne to atmosfera wiosennej radości i oczekiwania w przedszkolu na Zajączka. W tym roku kicający gość schował upominki w ogródku przedszkolnym....w naszej nowej ciuchci. Poszukiwania sprawiły dzieciom wiele radości... 

Ten wielkanocny zajączek zostawił dla przedszkolaków prezenty a nasz przedszkolny zając przyjechał do naszej grupy na hulajnodze i zrobił sobie z dziećmi pamiątkowe zdjęcie. 

"Marzec pięknie się wystroił,

W kole między dziećmi stoi

I gromadkę uśmiechniętą

Pyta: jakie dzisiaj święto?...

A ty zapamiętaj sobie

- dzisiaj właśnie jest Dzień Kobiet!"

Tak właśnie obchodziliśmy święto dziewczynek w naszej grupie....

W minionym tygodniu poznawaliśmy znaczenie przysłowia "Bez pracy nie ma kołaczy" w związku z realizacją innowacji pt. "Przysłowia polskie a budowanie systemu wartości". Aby dokładniej zrozumieć sens zawarty w przytoczonym przysłowiu, wybraliśmy się na wycieczkę do szewca. 
Pan Wojtek, który jest szewcem, pokazał dzieciom swój warsztat i narzędzia, którymi się posługuje. Przedszkolaki dowiedziały się również jak dawniej produkowano obuwie. 
Dzieciom zostało uświadomione, że ciężką pracą, chęcią i zaangażowaniem można w życiu wiele osiągnąć. 
Dziękujemy Panu Wojtkowi za spotkanie i pokazanie dzieciom na czym polega praca szewca. 

W poniedziałek 25 lutego odbyło się w naszej grupie zajęcie otwarte dla rodziców na temat dokarmiania ptaków zimą. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy podczas zajęć dydaktycznych, wspólnej zabawy. Nasi goście również czynnie uczestniczyli w kilku zabawach oraz przygotowali dla dzieci krótkie przedstawienie.
Wszystkim rodzicom, którzy mieli czas i ochotę serdecznie dziękujemy za przybycie i zaangażowanie.