W czwartek 29 listopada gościliśmy w naszej grupie tatę Adasia, który jest strażakiem. Dowiedzieliśmy się na czym polega ta trudna i odpowiedzialna praca oraz jakie cechy musi mieć osoba, która chce zostać strażakiem. Przedszkolaki były bardzo zaciekawione a najbardziej interesowały się rekwizytami, które pan strażak przyniósł ze sobą. Bo przecież każdy mały chłopiec marzy o tym, aby zostać strażakiem.... Bardzo serdecznie dziękujemy tacie Adasia za miłe spotkanie i poświęcony czas dla małych przedszkolaków.

Wiatrak matematyczny do świetna zabawa pomagająca w kształtowaniu pojęć matematycznych. Przedszkolaki w kilku zabawach utrwalały kolory, ćwiczyły swoją pamięć, sprawność ręki i spostrzegawczość.

Tak nasza grupa bawiła się podczas wspólnego spotkania z okazji Dnia Pluszowego Misia....

W środę 31 października dominował w naszej grupie kolor pomarańczowy. Wesołej atmosferze towarzyszyła wspólna zabawa przy muzyce, konkursy oraz zabawy z dynią. Poznaliśmy jej kształty oraz przeznaczenie. Wspólnie zasiedliśmy do słodkiego poczęstunku.

"W tym dniu szczególnym - września trzydziestego,
Witamy serdecznie chłopaka każdego.
dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,
Innych przyjemności już nawet nie zliczę!"
Tego dnia chłopcy zostali obdarowani drobnymi upominkami przez swoje koleżanki z grupy. Nie zabrakło wspólnej zabawy i słodkiego poczęstunku.