"Pokochaj jesień"

Spróbuj pokochać jesień
z niesamowitymi urokami
Spójrz ile piękna niesie
obdarzając nas nowymi dniami.
Wieczór szybciej nastaje
słońce też znika wcześniej niż latem
Lecz nowe daje
chwile spokoju - skorzystaj zatem.

,,Kukułki" powitały już jesień. Swoją radość z nowej pory roku wyraziły w pięknych pracach plastycznych, które są przepełnione jesiennymi barwami oraz inwencją twórczą przedszkolaków.

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka."

23 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. To wyjątkowe święto uczciliśmy poprzez wspólne gry i zabawy, konkursy, tańce oraz  poczęstunek przy stolikach. Każde dziecko otrzymało tego dnia balonik, czapeczkę oraz słodki upominek.

Jesteśmy już coraz starsi i od tego roku szkolnego nasza grupa nazywa się ,, KUKUŁKI." Potrafimy pięknie zachować się podczas spaceru, chodzić w parach oraz przestrzegać zasad bezpieczeństwa.

Życzymy wszystkim naszym milusińskim miłych wrażeń, niezapomnianych chwil oraz wspaniałych przyjaźni w nowej grupie.