23 listopada przedszkolaki świętowały wraz ze swoimi pluszakami. Opowiadały, dlaczego lubią swoje misie i jak się z nimi bawią. Dzieci poznały również historię Święta Misia, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych  i zgadywankach. Wykonywały misie różnymi technikami plastycznymi.
To był super misiakowy dzień !!!

30 października obchodziliśmy dzień dyni. Uczestniczyliśmy w zajęciach, podczas których poznaliśmy bardzo zdrowe i urodziwe warzywo jakim jest dynia. Tego dnia ubraliśmy się na kolor pomarańczowy. „Dzień Dyni” pozwolił nam poznać różnorodność dyń i wzbogacił naszą wiedzę na ich temat. Wzięliśmy udział w licznych zabawach z udziałem dyni oraz wykonaliśmy wesołe dynie z papierowych talerzyków. 
Zabawa była przednia!!!

10 października obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień drzewa. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się, jak ważną rolę w funkcjonowania naszej planety pełnią drzewa oraz jak powstaje papier. Wykonaliśmy plakat drzewa, który zawisł w holu przedszkola oraz prace plastyczne drzew malowane paluszkami.

26 września nasza grupa udała się do zagrody alpak w Gnieźnie. Dzieci miały okazję poznać te cudowne zwierzęta. Dowiedzieliśmy się skąd one do nas przybyły i w jakim celu ludzie je hodują. Wiemy już, że alpaki to bardzo pożyteczne zwierzęta. „Kukułki ” bardzo chętnie i z ogromnym zaangażowaniem karmiły,  wyczesywały  i bawiły się ze zwierzętami. Oprócz alpak w zagrodzie mogliśmy spotkać świnki, owieczki, kozy  i króliczka.
Było super!!!