Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 6

31 października br. w grupie VI „Jaskółki” obchodziliśmy Święto Wesołej Dyni. Dzień obfitował w wiele atrakcji. Dzieci bawiły się przy muzyce, uczestniczyły w pokazie strojów Halloween. Przedszkolaki wykonały portrety Wesołej Dyni, które przyozdobiły naszą gazetkę grupową. Na zakończenie zabawy miał miejsce słodki poczęstunek.

 
W tym dniu szczególnym 
września trzydziestego, 
witamy serdecznie chłopaka każdego 
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń. 
Innych przyjemności już nawet nie zliczę. 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, czy życiu przedszkola. Również ważne jest Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki wręczyły chłopcom - upominki, kolorowe piłeczki. Złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie zabrakło, także w tym dniu słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. 

Opadają liście i owoce z drzew. Zwierzęta gromadzą zapasy na zimę. Ptaki szykują się do odlotów do ciepłych krajów. Dary jesieni: liście, kasztany, żołędzie, czy suszone owoce wykorzystujemy podczas zabaw, a także zajęć plastycznych. W naszym przedszkolu w tym dniu  dzieci również świętowały nadejście jesieni. 


Pierwsze dni pobytu w przedszkolu już za nami. Dla wielu dzieci i ich rodziców, było to niezwykłe przeżycie. Nowe otoczenie, zabawki, wspólne zabawy i serdeczne rozmowy indywidualne miały wpływ na łagodną adaptację naszych najmłodszych przedszkolaków. W czasie tego kilkudniowego pobytu w przedszkolu dzieci zapoznały się z kodeksem przedszkolaka i z zainteresowaniem brały udział w zabawach, śpiewały piosenki i rysowały w kąciku plastycznym. 
Życzymy dzieciom wiele radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia.