„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

W poniedziałek 23 września „Jaskółki” były wyjątkowo radosne i zadowolone, obchodziły bowiem swoje święto „Dzień Przedszkolaka”. Specjalnie na ten dzień przygotowano dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek. Radości było co nie miara – dzieci bawiły się przy muzyce, brały udział w konkursach sprawnościowych, częstowały się słodyczami. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowe balony i prezenciki.

„Dzień Przedszkolaka” dostarczył naszym podopiecznym wielu pozytywnych wrażeń. Życzymy wszystkim przedszkolakom wiele radości i uśmiechów na co dzień.

Jak każdy wie, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Przedszkolacy wiedzą, by bezpiecznie się poruszać po drogach należy znać przepisy i znaki drogowe. Dzieci, poprzez zabawę, poznały podstawowe przepisy drogowe: wiedzą, gdzie i kiedy można przejść przez jezdnię, co oznaczają światła sygnalizatora świetlnego, jak należy poruszać się po chodniku.

Zobaczcie sami, jak bezpiecznie się poruszamy, bo przepisy drogowe znamy.

We wrześniu rozpoczęliśmy edukacje przedszkolną. Początek nie był łatwy, ale teraz już prawie po miesiącu uczęszczania jest bardzo fajnie. Jesteśmy grupą "Jaskółek", nasza sala jest bardzo ładna, różnymi zabawkami wypełniona. Nikt już nie płacze, a jeśli się zdarzy to bardzo króciutko! Popatrzcie sami jak miło spędzamy czas.