26 stycznia odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Przedszkolaki zaprezentowały zaproszonym gościom program artystyczny, recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły.

Niejednej babci i dziadkowi łezka zakręciła się w oku.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków oraz gromkie brawa towarzyszyły podczas występu.

Dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki.

Po części oficjalnej nasi wyjątkowi goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie w zorganizowaniu niniejszej uroczystości.

W minionym miesiącu urodzinki w naszej grupie obchodzili: Sofiia, Iwo, Leon i Teodor.

Życzymy Wam kochani dużo zdrówka, fajnych przyjaciół i super zabawy w przedszkolu!!!

STO LAT!

W połowie stycznia  swoje urodzinki obchodziła Zuzia. Życzymy zdrowia, miłych zabaw w przedszkolu, uśmiechu. 100 lat.

W połowie stycznia odbyła się wycieczka do P. zegarmistrz. Sokoły  uczestniczyły w niej z radością. Poznały różnego rodzaju zegary oraz ich mechanizm. Utrwaliły  pojęcie: godzina pełna. W podziękowaniu za piękne zaprezentowanie  zawodu  zegarmistrza, ofiarowały laurkę P. zegarmistrz.

Dziękujemy.

W środę 4 stycznia nasza grupa wybrała się na wycieczkę  do Poczty Polskiej. Podczas wycieczki dzieci miały okazję poznać jak  funkcjonuje w/w instytucja oraz na czym polega praca pracownika Poczty i listonosza.