W dniu 20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień przedszkolaka. Wszystkie dzieci z grupy ,,Sokoły"  tańczyły przy muzyce. Odbyły się także konkurencje sportowe. Każdy przedszkolak wykazał się wyśmienitą sprawnością ruchową.
Nasze działania przedstawiamy w galerii zdjęć.

W piątek dzieci poznały zasady segregacji śmieci. Omawiały ekologiczne sposoby dbania o Ziemię. 16 września grupa ,,Sokoły" została wyposażona w rękawiczki jednorazowe i worki. Tak przygotowani, udaliśmy się w okolice przedszkola by posprzątać teren. W ,,Sprzątanie świata'' dzieci były bardzo zaangażowane.

W dniu 15 września  obchodziliśmy w naszej grupie DZIEŃ KROPKI. Celem tego dnia było  wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie do działania, tworzenia. W tym dniu 5, 6 - latki rozmawiały  o Ziemi i planetach. Samodzielnie wykonały dwie prace plastyczne z kółek. Było super!!!!

W tym roku szkolnym w naszej grupie realizujemy Międzynarodowy projekt Edukacyjny,, Z kulturą mi do twarzy"( III edycja). Realizując projekt poznajemy miejsce  zamieszkania dziecka, poznajemy zasady kultury, szacunku do starszych, chorych, kolegów i koleżanek itp.. Poznaliśmy już zasady dobrego zachowania - stworzyliśmy kodeks grupowy. Będziemy poznawać także kultury świata.

Witamy wszystkie dzieci, które przybyły  do grupy ,,Sokoły". Dzieci wspaniale się zintegrowały i bawiły się  w interesujące  zabawy. Bardzo serdecznie witamy Rodziców dzieci.