Przedszkolaki z grupy 6 świętowały Dzień Dinozaura i z tej okazji dowiedziały się, że istniały dinozaury mięsożerne i roślinożerne,a także takie, które lubiły zarówno rośliny,jak i mięso. Dzieci podziwiały i bawiły się figurkami dinozaurów, które mogły w tym dniu przynieść do przedszkola,jak również zobaczyły dinusia, który znosił jajka. Ponadto przeliczaliśmy , wycinaliśmy i segregowaliśmy dinozaury według ich wielkości i kodu.Oglądaliśmy książki o dinusiach, czytaliśmy ich fragmenty i ciekawostki, kolorowaliśmy kolorowanki z ulubionymi dinozaurami,lepiliśmy i tworzyliśmy dinozaury z plasteliny i orzechów. Serdecznie dziękujemy za wszystkie przyniesione przez dzieci ciekawe rzeczy związane z tym tematem.