Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4

Jako przedszkole zostaliśmy  zaproszeni do wzięcia udziału w przeglądzie piosenki świątecznej „Piosenki pachnące świętami”. Przegląd został zorganizowany przez Przedszkole nr 17 i odbył się 29 listopada.  Celem konkursu była popularyzacja pieśni bożonarodzeniowych i kultywowanie tradycji śpiewania utworów świątecznych oraz zachęcenie do poszukiwania nowych inspiracji. Nasze przedszkole reprezentowały dwie dziewczynki z gr III Weronika i Alicja, które zaśpiewały piosenki pt. „Bosy pastuszek” i „Aniołek najładniejszy”. Dziewczynki zaśpiewały przepięknie i bez problemu pokonały tremę. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami i upominkami.