Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 3

W poniedziałek 02. 12.2019 r. dzieci 5 i 6-latki  wraz z nauczycielkami wybrały się do Szkoły Muzycznej . Tam czekała na nich moc atrakcji. Dzieci mogły zobaczyć instrumenty muzyczne, jak również posłuchać koncertu przygotowanego przez uczniów Szkoły Muzycznej. Uczestnicy grali na fortepianie, skrzypcach, gitarze, trąbce jak również akordeonie itp. Nasze przedszkolaki były bardzo zadowolone z wizyty. Przemiła atmosfera na długo zostanie w naszej pamięci. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli adepci sztuki muzycznej?

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za możliwość odwiedzenia ich placówki oraz poświęcony nam czas.