images/slide1.jpg

Nasze przedszkole uczestniczyło w akcji zbiórki pluszaków, w ramach V Ogólnopolskiej akcji Misie Ratownisie – Fundacji Wsparcie 112, którego organizatorem było Przedszkole Nr 17 „Piastowa Gromada”. Celem akcji było zebranie o raz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarniczych, Zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla najmłodszych w ciężkich chwilach po wypadkach i zdarzeniach drogowych. Udało nam się zebrać sporą ilość maskotek, za co Rodzicom i Dzieciom bardzo, ale to bardzo DZIĘKUJEMY!!!!!!