Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności
images/slide1.jpg

SZANOWNI RODZICE!!!!

Z radością informujemy, że nasze przedszkole przyłączyło się do ogólnopolskiej kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, która jest realizowana przez Instytut Książki we współpracy z bibliotekami publicznymi. W naszym przypadku jest to Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna.

Aby wziąć udział w projekcie wystarczy po prostu odwiedzić najbliższą filię Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna i zapisać swoje dziecko. Wówczas na wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym będzie czekać wyjątkowy prezent – Wyprawka Czytelnicza na dobry czytelniczy strat. W wyprawce jest także coś dla Rodziców – broszura informacyjna, która przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki.

Chodzi o to, aby to Rodzice zabrali swoje dzieci do biblioteki i zachęcali do wypożyczania książek, dając w ten sposób bardzo dobry przykład na dalsze życie.

Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem.

Licząc na Państwa współpracę z biblioteką życzymy Rodzicom cierpliwości oraz wytrwałości we wspólnym czytaniu z dziećmi.