Aktualności
images/slide1.jpg

Dnia 20 września odbył się w naszym przedszkolu Dzień Przedszkolaka. To święto ma podkreślić  wagę edukacji  przedszkolnej w rozwoju dzieci oraz popularyzować nowoczesne wychowanie. Święto to dostarczyło naszym przedszkolakom okazję do świętowania, zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Odbyły się konkursy sprawnościowe np.: skoki z kamienia na kamień, rzuty woreczkiem, golf, bieg z piłeczką itp., oraz konkursy  kulinarne np. zjedz jabłko.

Dzieci tańczyły w rytm  przebojów muzyki disco.  Panie nauczycielki dostały zadanie specjalne – musiały zjeść plaster cytryny nie krzywiąc się. Wszystkie panie dzięki  kibicowaniu swoich podopiecznych wyszły obronną ręką a na twarzach  ukazywały się tylko uśmiechy. Było kolorowo i barwnie. Każdy przedszkolak poszedł do domu radosny i dumny, bo bycie przedszkolakiem to ważna rzecz!!!

WSZYSTKIEGO  NAJLEPSZEGO  DROGIE  PRZEDSZKOLAKI