Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 6
W okresie od 5 listopada do 30 listopada 2018 roku została przeprowadzona akcja charytatywna w naszym przedszkolu pod hasłem " I Ty możesz zostać św. Mikołajem" na rzecz dzieci z Domu Dziecka przy ul. Paczkowskiego.
Przed rozpoczęciem akcji odwiedziliśmy Dom Dziecka i po rozmowie z dyrektorem placówki dowiedzieliśmy się o potrzebach DD.
Do akcji zbiórki chemii, artykułów szkolnych oraz słodyczy włączyli się Rodzice dzieci uczęszczających  do naszego przedszkola. Akcja rozpropagowana została poprzez wykonany plakat, w gazetce przedszkolnej "Orlik" oraz informacje we wszystkich oddziałach. Zbiórka trwała miesiąc. Po jej zakończeniu dary przyniesione przez Rodziców dzieci zostały posegregowane i spakowane w duże torby.
3 grudnia 2018 roku dzieci 3-4 letnie z grupy VI w przebraniu św. Mikołajów  przekazały zebrane dary dzieciom z Domu Dziecka. Dyrektor, pracownicy oraz wychowankowie podziękowali za przyniesione prezenty i okazane serce.

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM.