28.11.2018r. dzieci z grupy VI „Jaskółki”, które dopiero od września uczęszczają do naszej placówki, stały się pełnoprawnymi członkami rodziny przedszkolnej. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wystąpiły w programie artystycznym: śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły, za co zostały nagrodzone szczerymi oklaskami. Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem dokonała uroczystego aktu Pasowania na Przedszkolaka, a Panie Wychowawczynie wręczyły każdemu pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Akcentem kończącym był słodki poczęstunek dla wszystkich.

Był to z pewnością wyjątkowy i niezapomniany dzień w życiu dzieci oraz ich rodziców.