Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 6

28.11.2018r. dzieci z grupy VI „Jaskółki”, które dopiero od września uczęszczają do naszej placówki, stały się pełnoprawnymi członkami rodziny przedszkolnej. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem wystąpiły w programie artystycznym: śpiewały piosenki, recytowały wierszyki i tańczyły, za co zostały nagrodzone szczerymi oklaskami. Pani Dyrektor ogromnym ołówkiem dokonała uroczystego aktu Pasowania na Przedszkolaka, a Panie Wychowawczynie wręczyły każdemu pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Akcentem kończącym był słodki poczęstunek dla wszystkich.

Był to z pewnością wyjątkowy i niezapomniany dzień w życiu dzieci oraz ich rodziców.