Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 6
 
W tym dniu szczególnym 
września trzydziestego, 
witamy serdecznie chłopaka każdego 
Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń. 
Innych przyjemności już nawet nie zliczę. 

Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny, czy życiu przedszkola. Również ważne jest Święto Chłopców, które obchodzimy 30 września. W tym dniu dziewczynki wręczyły chłopcom - upominki, kolorowe piłeczki. Złożyły życzenia, uściskały i ucałowały. Nie zabrakło, także w tym dniu słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy.