W dniu 15 stycznia 2020 roku odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki przygotowały programy artystyczny „Jasełka – Dnia jednego o północy”. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” drobnymi upominkami.

Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami placówki przedszkolnej. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy oraz pracowników przedszkola słodki poczęstunek.