25 listopada w przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu najważniejszymi gośćmi były pluszowe misie. Wesołą zabawę  rozpoczęliśmy od przywitania  przybyłych dzieci z ich przyjaciółmi – misiami. W odpowiedzi na zaproszenie z Przedszkola nr 3 w Gnieźnie. Dwie dziewczynki z grupy „Jastrzębi” miały możliwość uczestniczyć  w konkursie o Pluszowym Misiu. W uroczystości brało udział kilka przedszkoli. Panie prowadzące przygotowały mnóstwo atrakcji , które sprawiły dzieciom wiele radości. Dzieci miały okazję sprawdzić się w wielu zadaniach. Między konkurencjami uczestnicy mieli okazję zobaczyć przygotowane przez jedną z grup tamtejszego przedszkola tańce oraz piosenki o misiach. Na zakończenie uczestnicy otrzymali dyplomy oraz paczki z nagrodami.