Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 5

Dnia 2 grudnia dzieci z naszej grupy  wybrały się na warsztaty do Siedziby Archidiecezji Gnieźnieńskiej. Przedszkolaki miały okazję przypomnieć sobie co oznacza Boże Narodzenie i anioł. Uczestniczyły w zajęciach plastycznych zdobiąc przepięknie aniołka z drutu. Dzieci wcieliły się w postacie archeologów i ich zadaniem było w muzeum odszukać skarby z dawnych czasów. Przedszkolaki doskonale poradziły sobie z tym zadaniem znajdując wszystkie pozycje, które znalazły się na mapie. Na koniec tego pełnego wrażeń pobytu w muzeum dzieci obejrzały film o życiu św. Wojciecha i zapoznały się z historią jego trudnego życia.