Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 5

W czwartek  31 października, postanowiliśmy zorganizować dzień królowej wszystkich warzyw – Dzień Dyni. W sali zrobiło się bardzo pomarańczowo i wesoło. Od samego rana słychać było gwar. Dzieci z wielką ochotą przekraczały próg przedszkola, z dumą paradowały w rozmaitych kostiumach. Dominował kolor pomarańczowy i uśmiechnięte dynie.  Podczas zaplanowanego zajęcia przedszkolaki dowiedziały się również kilka ciekawostek na temat tego warzywa, wzięły udział w licznych zabawach integracyjnych i konkursach.