W czwartek  31 października, postanowiliśmy zorganizować dzień królowej wszystkich warzyw – Dzień Dyni. W sali zrobiło się bardzo pomarańczowo i wesoło. Od samego rana słychać było gwar. Dzieci z wielką ochotą przekraczały próg przedszkola, z dumą paradowały w rozmaitych kostiumach. Dominował kolor pomarańczowy i uśmiechnięte dynie.  Podczas zaplanowanego zajęcia przedszkolaki dowiedziały się również kilka ciekawostek na temat tego warzywa, wzięły udział w licznych zabawach integracyjnych i konkursach.