Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 5
W ramach zajęć dodatkowych dzieci poznały System Kolorowych Dźwięków na instrumenty klawiszowe. Jest to innowacyjna  metoda nauki utworów muzycznych na podstawie kolorowych i różnorodnych figur geometrycznych. Na początku zajęć dzieci dokładnie przyjrzały się nowej w naszym przedszkolu pomocy dydaktycznej. Instrument przypominał znane im pianino. Nowością były znajdujące się na klawiszach kolorowe figury. Okazało się, iż mają przed sobą „Kolor Piano”. Na pierwszych zajęciach postanowiły pobawić się klawiszami z kolorowymi kołami. Każdy kolor przypisany jest innemu dźwiękowi. Dzieci odnajdowały różne dźwięki na pianinie. Szybko okazało się, że używając klawiszy z kołami, można zagrać znaną im gamę. Kolejne zabawy wywoływały coraz większe uśmiechy na twarzach dzieci. Ostatnią zabawą była zabawa w dyrygenta. Mali muzycy mieli za zadanie zagrać na pianinie wskazywane przez nauczyciela kolory.