Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 5

Wszyscy dobrze wiedzą jakie bogate w witaminy są  owoce oraz soki owocowe czy warzywne. Warto pomóc dziecku polubić je.  Soki to nie tylko doskonałe źródło witamin i cennych składników, ale  pyszniejsze są niż słodycze. Przekonaliśmy się o tym, podczas robienia i picia soków przez dzieci w naszym przedszkolu oraz wykonaniu owocowe jeżyki, które cieszyły oko, ale i podniebienie.
Dzieci pełne zainteresowania i ciekawości przystąpiły do mycia owoców i warzyw, później już pozostało wrzucenie ich do sokowirówki i sok gotowy. Degustacja wspólnie w przedszkolu zachęciła dzieci do sporego wypicia soku. Wszystkim bardzo smakował, ponieważ wykonany był przez dzieci własnoręcznie, bez cukru i konserwantów.