Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 5

Jeśli tęsknota mnie ogarnie,

Kiedy już będę uczniem w szkole –

To znajdę wyjście,

Wiem, co zrobię:

Przyjdę odwiedzić swoje przedszkole...


16 czerwca  o godzinie 16.00  w  grupie „Jastrzębie”, odbyło się uroczyste ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2018/2019. Dla części dzieci było to również  zakończenie całego pobytu w przedszkolu.  Jakże smutno, że ten czas tak szybko minął…

Na początku dzieci wspólnie z zaproszonymi gośćmi odśpiewali hymn naszego przedszkola. W części artystycznej dzieci mówiły wiersze oraz prezentowały piosenki i tańce które już dobrze znały. Była to piosenka "Niepodległość", którą dzieci prezentowały podczas Konkursu Piosenki Patriotycznej w październiku, w Mok-u. Następnie dzieci zagrały na instrumentach do utworu Shakiry: "Waka waka", który prezentowały podczas konkursu "Sam robię i gram" w marcu w Mok-u. Następny był taniec z białymi chustami do utworu Mecano "Hijo de la luna", który dzieci wcześniej prezentowały na Dniu Babci i Dziadka. Nie zabrakło również tańca z pomponami do utworu Shakiry: "Dare la la", który dziewczynki tańczyły podczas Olimpiady Sportowej Przedszkolaków. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewaliśmy optymistyczną piosenkę "Nie bój się chcieć". 

Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim przedszkolakom. Nie zabrakło także wzajemnych życzeń,  podziękowań i kwiatów.

Szczególnymi gośćmi tego dnia byli rodzice. Oni również otrzymali podziękowania za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.

Dziękując za cały pobyt dzieci w naszym przedszkolu pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu :-)