W piątek 15 listopada dwoje chłopców z gr. III Filip I Ksawery reprezentowali nasze przedszkole w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie „Bezpieczny przedszkolak”, który został zorganizowany przez Przedszkole nr 9 „Leśne Ludki „ i miał miejsce w tamtej placówce. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy przedszkolaków  z zakresu bezpiecznego poruszania się po drogach, odpowiedniego zachowania w różnych sytuacjach; utrwalenie wiadomości na temat bezpieczeństwa podczas zabaw w przedszkolu i poza nim; dostarczenie wiedzy na temat sytuacji będących źródłem bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia; promowanie bezpiecznego stylu życia; uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Chłopcy dzielnie wykonywali wszystkie zadania a przy tym świetnie bawili się z kolegami z innych przedszkoli.

Filip, Ksawery dziękujemy, że tak wspaniale reprezentowaliście nasze przedszkole!!!