SZANOWNI RODZICE, DROGIE DZIECI

Zgodnie z nowelizacją rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 25.03.2020 do 10.04.2020r. nasze przedszkole przystępuje do nauczania zdalnego.

Nauczyciele będą zamieszczać materiały dotyczące kształcenia na odległość na stronie internetowej naszego przedszkola w zakładce każdej grupy.

Nauczycielki grupy dzieci 6-letnich przekażą Państwu informacje na temat dalszej komunikacji z Państwem dotyczącej pracy z dzieckiem.

Życzymy Państwu oraz Dzieciom dużo cierpliwości i wytrwałości, wiele radości ze wspólnie spędzonego czasu. Dbajcie o siebie! Przesyłamy uściski!

Pozdrawiamy serdecznie!

Dyrekcja i pracownicy

ZE WZGLĘDU NA PANUJĄCĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ,

Prosimy rodziców o zaglądanie na stronę internetową swojej grupy, będą tam przesyłane karty pracy do pobrania dla dzieci.

Miłej zabawy.

Jeszcze raz WZYWAM Państwa o bezwzględne pozostawienie dzieci w domach!

Proszę pamiętać o swoim i innych bezpieczeństwie!

Prezydent Miasta Gniezna
Tomasz Budasz