Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Dnia 7 czerwca w grupa  ,,Sokoły" zaprosiła swoich najbliższych na Dzień Rodzinki. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się tańce, inscenizacja, wiersze, piosenka podkreślająca rolę rodziny w życiu dzieci oraz konkursy dla dzieci i rodziców. Na koniec zaproszono zebranych gości  na słodki poczęstunek. Niespodzianką  dla rodziców i dzieci były upominki. Był to radosny i   pełen uśmiechu czas spędzony w wielkiej przedszkolnej rodzinie.