Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy. Dnia 7 czerwca w grupa  ,,Sokoły" zaprosiła swoich najbliższych na Dzień Rodzinki. W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się tańce, inscenizacja, wiersze, piosenka podkreślająca rolę rodziny w życiu dzieci oraz konkursy dla dzieci i rodziców. Na koniec zaproszono zebranych gości  na słodki poczęstunek. Niespodzianką  dla rodziców i dzieci były upominki. Był to radosny i   pełen uśmiechu czas spędzony w wielkiej przedszkolnej rodzinie.