Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4
W dniu 29 listopada odbyliśmy wycieczkę do biblioteki przy ulicy Staszica w Gnieźnie. Przedszkolaki zapoznały się ze sposobem zapisania się do biblioteki, oglądały ciekawe, nowoczesne książki, poznały zawód bibliotekarza.
Uczestniczyliśmy także w zajęciu bibliotecznym pt. ,,Uśmiechnij się - książki o wartościach i uczuciach". W trakcie zajęć dzieci poznały różnorodne wartości takie jak: szczęście, radość, przyjaźń, odwaga, dobroć, szacunek, prawda, odpowiedzialność itp..
Potrafiły także rozpoznawać różne emocje przy pomocy mimiki (radość, smutek, rozczarowanie, żal, złość itp.). Dowiedziały się, że należy pomagać zwierzętom bo zwierzęta też mają uczucia. Rozwiązywały zagadki, uczestniczyły w zabawach ruchowych. To było pouczające spotkanie. Już niedługo znowu zawitamy do biblioteki.