Dnia 26 listopada dwóch przedszkolaków z grupy Sokoły uczestniczyło w w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Przedszkole nr 15 w Gnieźnie. Głównym celem konkursu było: przybliżenie dzieciom polskich poetów, uwrażliwienie dzieci na sztukę, dostarczanie przedszkolakom doznań estetycznych i emocjonalnych, popularyzacja literatury dziecięcej. Nasze przedszkole reprezentowali: Tymon Góral z wierszem Juliana Tuwima ,,Okulary"oraz Tamara Dobersztyn z wierszem ,,Na wyspach Bergamutach". Dzieci z naszego przedszkola prezentowały się wyśmienicie.  Za występ otrzymały dyplom oraz upominek.