Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4
Dnia 31 października odbył się w grupie IV Dzień Wesołej Dyni. W tym dniu dominował kolor pomarańczowy. Dzieci przyszły przebrane w dynie i inne stroje. Przeprowadzone zostały zabawy z dynią np. ,,Dynia parzy", ,,Slalom z dynią", ,,Ile dyń?". 4-5 latki wykonały także dyniową kukiełkę oraz bawiły się przy muzyce np. taniec z balonem, taniec w parach, kole, solo. Na zakończenie zabawy odbył się słodki poczęstunek. To był radosny dzień.