Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4

W tygodniu, którym rozmawialiśmy o owocach - postanowiliśmy samodzielnie wykonać sałatkę owocową. Przed przystąpieniem do pracy pani dokładnie umyła nam i obrała przyniesione przez nas owoce, a następnie pokroiła na duże kawałki. My oczywiście wybraliśmy te, które lubimy najbardziej i kroiliśmy je na małe kawałeczki, posługując się plastikowymi nożami. Kto chciał przyozdobił swoją sałatkę ubitą śmietanką. No i przystąpiliśmy do degustacji ... pycha ... palce lizać:)