Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4
Święto Małych mężczyzn w grupie IV upłynęło pod znakiem zabaw sprawnościowych i sesji zdjęciowej dla chłopców. Z racji tego święta dziewczynki złożyły swoim kolegom życzenia. Chłopcy żeby uzyskać tytuł ,,Super chłopaka" musieli wykonać szereg prób: próbę zwinności, próbę siły, próbę taneczną. Na zakończenie imprezy odbył się słodki poczęstunek. 
          
                                                          WSZYSTKIEGO DOBREGO DRODZY CHŁOPCY.