Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 4
W naszej grupie gościliśmy pracownika Straży Miejskiej, który porozmawiał z nami o podstawowych zasadach ruchu drogowego oraz o tym w jaki sposób należy dbać o nasze bezpieczeństwo. Pan poinformował nas o różnych niebezpieczeństwach. które mogą nas spotka nawet podczas zwykłego spaceru. Omówił sposoby postępowania w takich sytuacjach. Mogliśmy również pobawić się, używając ciekawych pomocy dydaktycznych (znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, pasy itp.)