Dnia 23 czerwca odbyła się w grupie ,,Sokoły" uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego i pożegnanie starszaków. Przedszkolaki zaprezentowały wspaniały program artystyczny( tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze) przed zgromadzonymi Rodzicami. Pani Dyrektor wręczyła dzieciom książki i dyplomy ukończenia przedszkola.
Pragniemy podziękować  dzielnym Przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w przedszkolu. Dziękujemy Rodzicom za wyrozumiałość  i cierpliwość i za to, że tak dobrze wspierali swoje pociechy.
Koleni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej.

Życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.