Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 3


01.02.2019r. nasza grupa wybrała się na warsztaty do „Domu Powstańca Wielkopolskiego” w Gnieźnie, który mieści się w Starym Ratuszu przy ul Chrobrego 40/41. Jest to miejsce symboliczne, gdyż to właśnie tutaj, patrząc z okien Starego Ratusza, 28 grudnia 1918 roku rozpoczęło się Powstanie Wielkopolskie w Gnieźnie.
Dzieci miały okazję zapoznać się z wystawą i możliwością wykorzystania multimediów w warsztatach, których celem było ukształtowanie poczucia przynależności do wspólnoty narodowej oraz postawy patriotycznej. Podczas spotkania przedszkolaki utrwaliły sobie wszystkie symbole narodowe oraz dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy o historii swojego kraju.  Dzięki spotkaniu dzieci uświadomiły sobie kim są, skąd pochodzą, jaka jest przeszłość oraz bycia Polakiem i miłości do kraju ojczystego.