Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 3
Dnia  27 września dzieci z naszego przedszkola  wybrały się  na wycieczkę do stadniny koni.  Powitał nas tam Pan Patryk, który opowiedział w  jaki sposób należy obchodzić się ze zwierzętami, w jaki sposób dba się o konie, jak wygląda sprzęt jeździecki.
Wspólnie spędziły tam niezapomniane chwile. Dzieci wzbogaciły słownictwo dotyczące jeździectwa oraz samego konia. Nasi wychowankowie oraz ich opiekunowie mieli możliwość skorzystać  z lekcji jazdy konnej pod okiem instruktora. „Zaszczepić w dziecku pasję można tylko w jeden sposób, pokazując mu co kochasz.” Być może wycieczka do Jankówka  spowoduje, że nasze przedszkolaki zechcą kontynuować naukę jazdy konnej i spośród nich wyrośnie zawodowy dżokej lub amazonka.
Po wrażeniach jeździeckich przyszła pora na wspólne zabawy i gry terenowe oraz pieczenie kiełbasek, a na koniec jeszcze przejażdżka dorożkami. Zabawa była przednia!