16 stycznia zaprosiliśmy do przedszkola wyjątkowych gości – nasze babcie i dziadków. Przedszkolaki zaprezentowały przed zgromadzoną publicznością swoje umiejętności wokalno – taneczne a recytowane przez nie wierszyki wywołały niejedną łezkę w oczach dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role oraz złożyli życzenia czcigodnym gościom  i wręczyli im upominki. To spotkanie na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci.

Słowa uznania i podziękowania należą się również Rodzicom, którzy zadbali o słodki poczęstunek tego dnia.