6 grudnia był w naszym przedszkolu dniem bardzo wyjątkowym i magicznym. Od samego rana podekscytowane dzieci oczekiwały na wizytę niezwykłego goscia - św. Mikołaja. Po śniadanku odwiedził nas z workiem pełnym prezentów. Przedszkolaki zaśpiewały dla niego piosenkę, opowiedziały o swoich marzeniach oraz pozowały do pamiątkowego zdjęcia.  To spotkanie zapewne na długo pozostanie w pamięci i wspomnieniach naszych milusińskich.

Uwieńczeniem tego emocjonującego dnia było lukrowanie i ozdabianie pysznych pierniczków, które otrzymaliśmy od pań kucharek.
Dziękujemy!!!