Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 1

10  czerwca gościliśmy w naszym przedszkolu pracownika Straży Miejskiej, który przeprowadził z dziećmi pogadankę dotyczącą bezpieczeństwa na drodze oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu w kontekście zbliżających się wakacji i letniego wypoczynku. Pan Mirek uwrażliwił dzieci na przestrzeganie zasad przechodzenia przez jezdnię, dzieci rozpoznawały pojazdy uprzywilejowane oraz podawały numery alarmowe. Przedszkolaki mogły wczuć się w role pieszych i kierowców a na zakończenie spotkania miały okazję obejrzeć akcesoria niezbędne w pracy osób umundurowanych oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z przybyłym gościem.

Dziękujemy za ciekawe spotkanie i wiele cennych wskazówek!!!