11 czerwca udaliśmy się na naszą pierwszą wycieczkę autokarową do Jankówka, do stadniny koni ,, Pod wierzbami.” Przedszkolaki miały okazję jazdy w siodle, na bryczce, karmiły karpie w pobliskim stawie, mogły zobaczyć, jak wygląda stajnia. Dzieci zajadały pyszne kiełbaski z grilla a najlepszym punktem naszej wyprawy była możliwość kosztowania słodkości z plecaczków. Przez cały czas naszego pobytu w stadninie towarzyszył nam kot Leon, który skradł serca dzieci.

Pełni wrażeń i pozytywnych emocji wróciliśmy do przedszkola. Mamy nadzieję, że ta wycieczka na długo pozostanie w pamięci naszych milusińskich.