Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 1

5 czerwca zaprosiliśmy do naszego przedszkola wyjątkowych i najważniejszych gości – rodziców, by wspólnie świętować DZIEŃ RODZINKI. Przedszkolaki z zaangażowaniem  i przejęciem recytowały wiersze, inscenizowały piosenki oraz wykonywały układy taneczne z rekwizytami prezentując zgromadzonej publiczności swoje umiejętności. Po krótkim występie zaprosiliśmy rodziców do wspólnych zabaw muzyczno – ruchowych. Największą frajdą dla dzieci była możliwość spędzania czasu z mamą i tatą, podarowanie im upominków oraz udział w konkurencjach, w których najmłodsi mogli obserwować zmagania  swoich rodziców.

Dziękujemy za spotkanie, raz jeszcze życzymy wszystkim Rodzicom pociechy ze swoich dzieci oraz wielu  takich uroczystości w naszym przedszkolu.