Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Oddział 1

W miniony poniedziałek powitaliśmy w naszej grupie nową porę roku. Dzieci rozpoznawały i nazywały na ilustracjach symptomy jesieni, tańczyły z liśćmi w rytm muzyki Vivaldiego, tworzyły zbiory z zebranych darów jesieni. Przedszkolaki z zapałem wykonywały jeżyki, wiewiórki, malowały paluszkami  liście. Śpiewaliśmy piosenki o leśnych zwierzątkach i Oli, która wybrała się na jesienny spacer.

 

,,Poszła Ola na spacerek, na słoneczko i wiaterek,

a tu lecą jej na głowę liście złote i brązowe….”