Oddziały

W poniedziałek 02. 12.2019 r. dzieci 5 i 6-latki  wraz z nauczycielkami wybrały się do Szkoły Muzycznej . Tam czekała na nich moc atrakcji. Dzieci mogły zobaczyć instrumenty muzyczne, jak również posłuchać koncertu przygotowanego przez uczniów Szkoły Muzycznej. Uczestnicy grali na fortepianie, skrzypcach, gitarze, trąbce jak również akordeonie itp. Nasze przedszkolaki były bardzo zadowolone z wizyty. Przemiła atmosfera na długo zostanie w naszej pamięci. Kto wie, może wśród naszych przedszkolaków są przyszli adepci sztuki muzycznej?

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji szkoły za możliwość odwiedzenia ich placówki oraz poświęcony nam czas.