Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Grupa V - Jastrzębie
W naszym przedszkolu corocznie organizujemy uroczyste przedstawienie „Jasełka” dla gości, które jest wpisana na stałe w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Tym  razem odbyła się 08. 01. 2020 w naszym przedszkolu  na, którą zostały zaproszone panie emerytki, które kiedyś  pracowały w naszym przedszkolu oraz rodzice dzieci. Po przedstawieniu Pani Dyrektor podziękowała za tak liczne przybycie a goście podziękowali dzieciom za tak wzruszające przedstawienie i podarowały na ręce pań  słodycze.