„OTWÓRZ SWOJE SERCE – ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ZWIERZĄT” - pod takim hasłem przebiegała już po raz kolejny cykliczna akcja na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gnieźnie przy ul. Kawiary. Wzorem ubiegłych lat akcja polegała na podarowaniu zwierzętom karmy, ciepłych koców i akcesoriów. Dzięki zaangażowaniu rodziców i dzieci mogliśmy przekazać duże zapasy na zimowe dni. Odwiedziny w schronisku odgrywają wielką rolę w wpajaniu dzieciom właściwych wzorców takich jak humanitaryzm, altruizm, wrażliwość które trzeba zaszczepić od najmłodszych lat, aby zaowocowały w przyszłości. Akcja ta nie miałaby tak dużego powodzenia, gdyby nie włączenie się wszystkich gnieźnieńskich przedszkoli za co serdecznie DZIĘKUJEMY.